100% šťáva z břízy a brusinek

Doplňek stravy.       100% šťáva z břízy a brusinek bez cukru a chemie.   Bříza pomáhá na řadu neduhů   Shrneme-li léčivé účinky břízy, pak lze ...

150 Kč

  • dočasně nedostupné
  • do 2-3 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : 103

100% šťáva z břízy a brusinek

Doplňek stravy.

 

 

 

100% šťáva z břízy a brusinek bez cukru a chemie.

 

Bříza pomáhá na řadu neduhů

 

Shrneme-li léčivé účinky břízy, pak lze konstatovat, že jsou poměrně rozsáhlé. Uleví vám od nemocí ledvin a vylučovacího ústrojí, revmatismu a bolesti kloubů, pomáhá i při nemocech srdce, čistí vlasovou pokožku a podporuje růst vlasů, snižuje v těle hladinu cholesterolu, účinná je i na řídnutí kostí (osteoporózu), nemoci slinivky břišní i sleziny.

List břízy je skvělým diuretikem vhodným při revmatismu, dně a nemocech ledvin a močových cest. Má též potopudné účinky, kdy zbavuje organismus chloridů a jiných solí. Snižuje také krevní cholesterol.

 

Brusinky    • V lidovém léčitelství – zná listy brusinek jako složky čajových směsí s močopudným a dezinfekčním účinkem, jako prostředek pomáhající při průjmech, některých nemocech žlučníku i léčbě cukrovky.

 

    • Extrakty z brusnice se využívaní ve farmaceutickém průmyslu. Přidavá se do doplňků stravy určeným na léčbu problémy s močovým ústrojím. 

Obsah balení 750 ml.