Artycok 100 % vylisovaná šťáva z artyčoku

Artycok Doplněk stravy.   100 % vylisovaná šťáva z artyčoku bez cukru a chemie.   Artyčok pomáhá při diabetu a čistí játra   Jídla z artyčoků mají ...

399 Kč

  • skladem
  • 14 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : 9

Artycok 100 % vylisovaná šťáva z artyčoku

Artycok

Doplněk stravy.

 

100 % vylisovaná šťáva z artyčoku bez cukru a chemie.

 

Artyčok pomáhá při diabetu a čistí játra

 

Jídla z artyčoků mají skvělé dietetické vlastnosti. Hodí se pro diabetiky, protože obsahují inulin. Vhodné jsou i pro pacienty se žlučníkovými chorobami, záněty nebo s cirhózou jater. Artyčok Podporuje detoxikační činnost jater, tvorbu a vylučování žluči i trávicích enzymů. Zlepšuje trávení i látkovou výměnu. Má i účinky protialergické, což se uplatňuje především při léčbě ekzémů.

100% artyčoková šťáva s vitamínem C standardizovaná pro obsah cynarinu. Artyčok podporuje správné funkce trávicího traktu zlepšením trávení. Pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu v krvi. Podporuje činnost jater a žlučovodů. Kromě toho artyčok podporuje metabolismus tuků v těle a poskytuje podporu v boji proti zbytečným kilogramům. Vitamin C zlepšuje fungování imunitního systému a snižuje únavu. Díky kapalné formě má přípravek rychlý nástup účinku. Neobsahuje konzervační látky, umělá barviva, sladidla ani cukr.

 

 

Artycok

Obsah balení 500 ml.Spotřebovat do 3 týdnů po otevření.Uchovávat v chladničce .