Kopřiva 100% výlisek kopřiva

Kopřivová šťáva s vitamínem C se vyrábí z pečlivě vybraných bylin. Kopřiva je prospěšná pro správné fungování močových cest, močového ...

399 Kč

  • skladem
  • do 2-3 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : 1

Kopřiva 100% výlisek kopřiva

Kopřivová šťáva s vitamínem C se vyrábí z pečlivě vybraných bylin. Kopřiva je prospěšná pro správné fungování močových cest, močového měchýře a ledvin. Podporuje osteoartikulární systém: posiluje kosti, zvyšuje pohyblivost a pružnost kloubů, svalů a šlach. Podporuje zdraví srdce a kardiovaskulárního systému. Posiluje nehty a vlasy a ovlivňuje zdravý vzhled pokožky. Pozitivně ovlivňuje vitalitu a živost těla a podporuje imunitní systém. Vitamin C zlepšuje fungování imunitního systému a snižuje únavu. Díky kapalné formě má přípravek rychlý nástup účinku. Neobsahuje konzervační látky, umělá barviva, sladidla ani cukr.

Kopriva Doplňek stravy.

Kopriva 100% vylisovaná šťáva z kopřivy, lisovaná za studena bez cukru a chemie

Pozitivních vlastností kopřivy dvoudomé je možné jmenovat velké množství. Působí povzbudivě na metabolismus a má antirevmatické či antivirové účinky. Jedná se zároveň o oblíbenou bylinku očistné kůry. Kopřiva také snižuje hladinu cukrů v krvi, proti ji lze doporučit i diabetikům při lehčích formách cukrovky. Využití má i při dně a ateroskleróze, případně při různých zánětech a hojení ran.

Kopřiva dvoudomá navíc podporuje krvetvorbu, zastavuje krvácení a zlepšuje prokrvení vnitřních orgánů. Kladné účinky má i na trávení a vylučování a celkově je vhodné užívání při problémech se žaludkem, játry či ledvinami. Pomáhá i při chřipce a při komplikacích močových a dýchacích cest (např. při bronchiálním astmatu). Lze ji také používat zevně, a to třeba při vypadávání vlasů.

 

Kopriva 

Obsah 500 ml. Bez chemie,cukru.Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 3 týdnů.

Užívání 2 x 25 ml nejlépe na lačno po ránu.