Malina 100% vylisovaná šťáva z malin

Maliny Doplněk stravy. 100% vylisovaná šťáva z malina lisovaná za studena bez cukru a chemie.  Voňavé sladké maliny, které se tak báječně rozplývají ...

299 Kč

  • skladem 1-2 ks
  • do 2-3 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : 7

Malina 100% vylisovaná šťáva z malin

Maliny

Doplněk stravy.

100% vylisovaná šťáva z malina lisovaná za studena bez cukru a chemie. 

Voňavé sladké maliny, které se tak báječně rozplývají na jazyku, jsou nejen velice chutné, ale také mají báječné antioxidační účinky na náš organismus. Jsou bohaté na obsah vitaminu B7, C a K, z minerálů obsahují hlavně vápník, hořčík, fosfor, draslík a měď a jsou také výborným zdrojem vlákniny. Díky obsahu komplexních sacharidů jsou maliny prakticky takové malé zdravé bonbony, ze kterých však nepřiberete. Naopak, maliny pomáhají snižovat tělesný tuk. Také regulují hladinu cukru v krvi a díky tomu jsou skvělou potravinou i pro cukrovkáře.

Maliny patří, podobně jako další bobulovité plody, mezi takzvané super ovoce. Mají vysoký obsah antioxidačních látek, které zpomalují stárnutí organismu. Jeden hrnek malin pokryje 50 % denní dávky vitaminu C. Ten je potřebný pro správnou funkci naší imunity a urychluje hojení. Vysokou spotřebu vitaminu C mají také kuřáci a alkoholici – jejich tělo jej potřebuje spoustu, aby se alespoň trochu ochránilo před neustálým přísunem škodlivých látek. Maliny jsou díky obsahu protistárnoucích antioxidantů výborné také jako prevence degenerativních onemocnění, jako je například Alzheimerova choroba.

 

Maliny

Obsah balení 500 ml.Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 3 týdnů.